Portalens kalender

lør14sep20:0020:00 The Music Of Prince - New Purple Celebration

tir17sep12:0012:00 Mindeperlernes Kabaret

ons18sep19:0019:00 Sofie Lassen Kahlke

tor19sep12:0012:00 Mindeperlernes Kabaret

fre20sep20:0020:00 Kære Larsen

lør21sep20:0020:00 Repeatles

tor26sep17:0017:00 Greve Business Awards 2024

fre27sep20:0020:00 DURAN DURANIES + ERASURED

lør28sep19:3019:30 Specialklassen

tor03okt20:0020:00 Sko/Torp

lør05okt19:0019:00 Jakob Thrane

tir08okt19:0019:00 Foredrag med Hella JoofUdsolgt

tor10okt20:0020:00 Peter Sommer

fre11okt20:0020:00 George Michael Celebration

lør12okt20:0020:00 Chief 1

fre18okt20:0020:00 Stop Op I Tide-Mand

lør19okt20:0020:00 Sanne Salomonsen

tir22okt19:0019:00 Bag Om Badehotellet

fre25okt20:0020:00 45 år med Dodo & The Dodo’s

lør26okt19:0019:00 Jacob Taarnhøj

ons30okt20:0020:00  NANA RASHID 

fre01nov20:0020:00 Kandis

lør02nov18:3018:30 Ruben Søltoft

søn03nov10:3010:30 Børste Koncert Show

tir05nov20:0020:00 Ørkenens Sønner

tor07nov18:0018:00 Heino HansenUdsolgt

tor07nov20:3020:30 Heino Hansen

fre08nov20:0020:00 AC/DC UK & ZZ TOP Jam

søn10nov15:0015:00 Roger Berg Big Band

ons13nov20:0020:00 The Elvis - Christmas Show

tor14nov19:0019:00 Linda P

fre15nov20:0020:00 Skibet er ladet med Pelle

lør16nov20:0020:00 PARTY I PORTALEN

tir19nov20:0020:00 The Runrig Experience

ons20nov20:0020:00 Music Of ELO By Phil Bates

tor21nov20:0020:00 Milling & Molbech

fre22nov20:0020:00 SHUBBERNE

tor28nov20:0020:00 ELECTRIC GUITARS

fre29nov20:3020:30 Julefrokost + Julebal

lør30nov20:0020:00 Johnny Logan X-Mas ShowUdsolgt

tor05dec19:0019:00 Nøddeknækkeren - Grand Kyiv Ballet

fre06dec20:0020:00 Mike Andersen

fre13dec20:0020:00 Stig Rossen Julekoncert 2024Udsolgt

søn05jan15:0015:00 Greve Kommunes Nytårskoncert

fre24jan20:0020:00 Copenhagen Drummers

fre31jan20:0020:00 Moonjam / Back To Back

lør01feb20:0020:00 Maroon 5 Tribute Show

søn02feb15:0015:00 Greve Nytårsshow for børn og unge

tor06feb20:0020:00 Rie Rasmussen

fre07feb20:0020:00 Poul Halberg Powertrio

ons19feb19:0019:00 Rasmus Tantholdt

tor27feb20:0020:00 1991

lør01mar20:0020:00 Dansk Slager Parade 2025

søn02mar15:0015:00 The Big Country Music Show

tor06mar19:0019:00 Andreas Bo

lør08mar20:0020:00 Oysterband (UK)

fre14mar20:0020:00 CHEFEN & HIT-FESTEN

ons19mar19:0019:00 "Children of the Night"

fre21mar19:0019:00 Mick Øgendahl

lør29mar20:0020:00 Johnny Logan & Friends

fre04apr20:0020:00 Gasbox

tor10apr19:0019:00 Nikolaj Jacobsen

ons16apr19:3019:30 Michael Falch

lør26apr20:0020:00 FLAMENCO DE SEVILLA

fre02maj19:0019:00 Gintberg

søn14sep19:0019:00 Gilbert ´O Sullivan